Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 серпня, 23:59:40

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину

06.07.2022   17:13Агенцiя

Північним апеляційним господарським судом 29.06.2022 відхилено апеляційну скаргу сільськогосподарського товариства та залишено без змін рішення Господарського суду Чернігівської області від 14.04.2021, яким задоволено позовні вимоги прокурора щодо визнання недійсними договорів.

Під час здійснення представницьких повноважень, прокуратурою встановлено, що між науковою установою та сільськогосподарським товаровиробником укладено договір про надання послуг з обробки ґрунту та посіву сільськогосподарських культур на земельних ділянках загальною площею 1205 га на території сіл Миколаївка та Іванівка Борзнянського району.
 
Однак, з’ясовано, що вказані земельні ділянки державної форми власності, які перебувають у постійному користуванні наукової установи фактично передані в оренду приватному суб’єкту господарювання для вирощування соняшнику та отримання прибутку, що суперечило меті діяльності наукової установи, порушує вимоги земельного законодавства та законодавства, що регулює питання діяльності НААН України та в результаті чого, державу незаконно позбавлено можливості використовувати вказані земельні ділянки у наукових та виробничих цілях.
 
Провівши оцінку доводів сторін та наявних матеріалів справи, Північний апеляційний господарський суд підтримав позицію прокурора і залишив без змін рішення першої інстанції, яким позовні вимоги задоволено в повному обсязі, правочини, укладені між відповідачами, визнано недійсними.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські вилучили у «закладчика» наркотики та психотропну речовину, а також півмільйона гривень готівкою

В Чернігові поліцейські вилучили у «закладчика» наркотики та психотропну речовину, а також півмільйона гривень готівкою 20:06

Співробітники Чернігівського райуправління поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю викрили 34-річного мешканця Чернігова, який розповсюджував наркотики шляхом «закладок».

Судом задоволено позов прокурора щодо незаконної передачі земель історико-культурного призначення

Судом задоволено позов прокурора щодо незаконної передачі земель історико-культурного призначення 19:59

Господарський суд Чернігівської області задовольнив позов прокуратури, заявлений в інтересах Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: одна платіжка замість двох і зручний графік оплати електроенергії та її розподілу

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: одна платіжка замість двох і зручний графік оплати електроенергії та її розподілу 19:48

Все більше клієнтів команди постачальників ТВІЙ ГАЗЗБУТ, до якої входить ТОВ «Чернігівгаз Збут», користується можливістю сплачувати за електричну енергію та її розподіл через постачальника.

Нова пошта шукає підрядників для ремонту відділень по всій країні

Нова пошта шукає підрядників для ремонту відділень по всій країні 19:44

Нова пошта розпочинає проєкт реновації відділень по всій Україні, як поштових, так і вантажних, щоб надати можливість українському бізнесу працювати під час війни та підвищити комфорт для своїх клієнтів.

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців...

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців... 19:40

Ще 361 особу залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 653 -скеровано на професійне навчання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини