За вихідні на Чернігівщині виявлено 242 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 4 липня
Триває розмінування території області. За вихідні групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 19 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 242 такі предмети.

Всього за тиждень вилучено 1823 вибухонебезпечні предмети, а з початку воєнних дій — 31381.
За суботу і неділю в області зареєстровано 15 пожеж: 6 — у житловому секторі, 6 — в екосистемах, 1 — на об’єкті сільського господарства, 1 — на транспорті, 1 — інша.
За минулі дві доби рятувальники 3 рази залучалися до надання допомоги та проведення інших робіт.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за інформацією ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.