Патрульні завітали до маленьких жителів одного з сіл Чернігівського району
Поліцейські дізналися, що у селі чимало дітей. Частина з них з родин, які були змушені переїхати через бойові дії.
Шкільні поліцейські розповіли дітлахам про правила поведінки на вулиці та в побуті. Окремо звернули увагу на наступні теми: як поводитися у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, правила дорожнього руху для пішоходів та велосипедистів, що потрібно знати про мопеди та скутери.
Не залишилися без уваги і дорослі, які супроводжували дітей на заході. Для них патрульні приготували окрему розповідь про наслідки керування транспортними засобами в стані сп’яніння. А перевірити на практиці, як організм може реагувати на такий стан, слухачі спробували за допомогою спеціальних алкоокулярів, виконавши просте тестове завдання.
Наостанок всі охочі мали можливість приміряти екіпіювання патрульного поліцейського, ознайомитися з оснащенням службового автомобіля.
Безпека дітей — це обов'язок дорослих. Наша мета — допомогти і захистити. Разом ми взмозі зробити дитинство безпечним.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.