Пальне крав тонами
Протягом півріччя до чергової частини Чернігівського райвідділу міліції надійшло декілька звернень представників сільгосппідприємств різних сіл району про те, що з їх складів пально-мастильних матеріалів зникла велика кількість дизельного пального.
На всі вищезазначені повідомлення черговим була направлена слідчо-оперативна група. Міліціонери оглянули місця злочину, опитали працівників підприємств, мешканців прилеглих будинків, задокументували сліди злочину. Було встановлено, що у першому випадку зловмисник поцупив більше двох тонн дизельного пального, а у другому близько 4,5 тонни.
Розкрити тоді крадіжки «по гарячих слідах» не вдалося. Розслідуванням цих злочинів зайнялися працівники карного розшуку. В ході проведення комплексу оперативних заходів, спрямованих на встановлення транспортного засобу, за допомогою якого зловмисник перевозив викрадене, оперативники вийшли на слід підозрюваного та затримали його.
Ним виявився 33-річний чернігівець, як розповів останній, він вночі за допомогою електричної помпи викачував зі сховища дизельне пальне одразу в діжки, які знаходилися в кузові його ГАЗ-53, а потім вивозив крадене до міста, де й реалізовував оптом.
Наразі міліцією відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка), яка передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
Останні новини Чернігівщини
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».