Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 листопада, 21:38:31

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 11 по 16 липня

29.06.2022   14:02Агенцiя

У Чернігові триває перевірка внутрішньобудинкових систем опалення. Знайдені пориви ліквідовуються, а мережі ремонтуються.

Наразі вже протестували мережі у 550 будинках, комунальники докладують всіх зусиль аби оперативно підготувати місто до зими.

Нагадуємо, що перевірки здійснюються відповідно до розробленого графіку. При його складанні керуються черговістю будинків у системі централізованого опалення та кількістю пошкоджень під час обстрілів. Багатоповерхівки, що розташовані поруч, можуть ревізуватися у різні дні і навіть тижні.

Яккщо ви НЕ ЗНАЙШЛИ СВОЮ АДРЕСУ у цьому переліку чи опублікованих раніше, стежте за наступними публікаціями.

Якщо ви ЗНАЙШЛИ СВІЙ БУДИНОК, то у вказаний день слідкуйте за будь-якими ознаками витоку води з тепломереж у своєму помешканні чи сусідніх квартирах. У разі виявлення пориву потрібно відразу повідомляти ЖЕК, теплову організацію або колл-центр. 

Контакти вашого ЖЕКу та теплопостачальників є на платіжках за квартплату та тепло (знайдіть ці телефони завчасно). Телефон контакт-центру 0800509350 (безкоштовно, цілодобово).

Передати інформацію можна також через особистий кабінет на сайті колл-центру чи через мобільний додаток «Call-центр CityOn. Чернігів».

Опубліковані раніше графіки: 1-10 червня13-17 червня20 червня-1 липня, 4-8 липня.

 Графік на 11-16 липня

За повідомленням Управління ЖКГ

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини