На Чернігівщині триває розмінування транспортних шляхів
Інженерно-саперні підрозділи Держспецтрансслужби Міністерства оборони України продовжують розмінування транспортної інфраструктури Чернігівщини.
Про це повідомляє Державна спеціальна служба транспорту МОУ.
Велика кількість не розірваних артилерійських та реактивних снарядів, мін, боєприпасів різного калібру залишилися після бойових дій на залізниці, об’єктах та прилеглих територіях, які зазнали значних руйнувань. Неподалік станції Сновськ на Дільниці Бахмач – Деревини сапери виявили два 152мм артилерійських снаряди під рейками. Хто автор такого способу підриву залізниці не відомо. Наразі тут сапери унеможливили руйнування колії та втрати людських життів.
Загалом групами розмінування Держспецтрансслужби МО України обстежено (Київська та Чернігівська області) більше тисячі кілометрів (1075) залізничних колій, 855 гектарів прилеглих територій. Виявлено та знешкоджено більше семи тисяч (7174) вибухонебезпечних предметів.
Над розмінуванням і визначенням забрудженої території також працюють сапери Збройних Сил України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Поступово повертаємо мешканців звільнених територій до безпечних умов життя.
Водночас закликаємо всіх дотримуватися заходів безпеки – не відвідувати не обстежені саперами території, не рухати підозрілі предмети. У разі виявлення таких предметів – відійти на безпечну відстань та повідомити про знахідку найближчим представникам правоохоронних органів або Державної служби України з надзвичайних ситуацій, або Збройних Сил України, або у месенджер сторінки Держспецтрансслужби у ФБ.
Останні новини Чернігівщини
Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47
За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.
Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34
Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.
Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.