Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 грудня, 12:00:20

На Чернігівщині триває ремонт обласної психоневрологічної лікарні

27.06.2022   11:09Агенцiя

Чернігівська область поступово оговтується від російської навали. Зокрема, за допомогою виділених урядом коштів тривають ремонтні роботи з відновлення медичних закладів.

Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня з перших днів збройної агресії перебувала під окупацією російських загарбників.

    «По будівлі лікарні були завдані бомбові удари, в результаті чого були пошкоджені мережі електропостачання та водопостачання. Зокрема, були вибиті вікна і двері, а один зі снарядів зруйнував дах. Під час окупації в закладі перебувало 320 пацієнтів та 70 осіб персоналу», — зазначив заступник генерального директора з економічних питань Анатолій Третьяк.

Нині тут демонтують пошкоджені вікна та встановлюють 81 конструкцію віконних блоків. Надалі буде проводитись робота з відновлення даху.

    «На сьогоднішній день працює підрядна організація. Роботи з відновлення розпочались на початку червня.  Завершення планується на початку серпня. Загальна кошторисна вартість робіт близько 7 мільйонів гривень», — резюмував начальник управління капітального будівництва Чернігівської ОВА Ярослав Слєсаренко.

Нагадаємо, що для першочергової відбудови критичної інфраструктури в області уряд виділив з резервного фонду перші 250 мільйонів гривень.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій 
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

23 грудня: цей день в Україні і світі

23 грудня: цей день в Україні і світі 08:40

День 1399 Російська агресія - Day 1399 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини