Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 10 серпня, 11:42:32

З понеділка, 27 червня, у Чернігові запрацює ще один тролейбусний маршрут

24.06.2022   09:59Агенцiя

З понеділка, 27 червня, у місті почне працювати ще один тролейбусний маршрут — 6Т “вул. Незалежності – Залізничний вокзал (через проспект Миру)”. Відповідне рішення затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 23 червня.

Зазначимо, що у Чернігові внаслідок ворожих обстрілів під час бойових дій з російськими військами пошкоджено 55 км контактної мережі зі 110, поступово її ремонтують і вдається запускати нові напрямки. 

Наразі перевірено контактну лінію на ділянці мережі електротранспорту по вулиці Любецькій, тому виникла можливість відновити функціонально рух тролейбусів за окремим маршрутом, мова саме про 6Т.

Також з 27 червня запрацюють і зміни до тимчасових міських автобусних маршрутів: №25 вул. Курсанта Єськова — Річковий порт (через вул. Глібова)  та №26 вул. Ціолковського — Пляж «Золотий берег» (через вул. В’ячеслава Чорновола). 

— Тобто, кінцева зупинка у маршруті №25 зміниться з готелю “Україна” на “Річний порт”, а маршрут №26 поїде на Золотий Берег, через проспект Перемоги, П’ять кутів, Савчука, — прокоментував зміни начальник Управління транспорту Олександр Рижий 

Прес-служба Чернігівської міської ради

 

Останні новини Чернігівщини

Медична інфраструктура Чернігівщини посилюється: у фокусі онкологічна допомога та реабілітація 12:34

Заступник Міністра охорони здоров’я України Едем Адаманов із робочим візитом відвідав Чернігівщину. У регіоні триває відновлення медичної інфраструктури, і Міністерство спільно з міжнародними партнерами та органами місцевої влади забезпечує реалізацію проєктів, які покращують доступність і якість медичних послуг.

На Чернігівщині завершують збирання ріпаку 12:13

В області активно тривають жнива. Наразі обмолочено 224,3 тис. га сільськогосподарських площ.

У Чернігові ще 95 сімей отримають допомогу при народженні дитини 11:32

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 95 чернігівкам, які зареєстровані у реєстрі територіальної громади міста.

Чернігівські поліцейські долучилися до Всеукраїнського марафону «Мандруй із СОБ Україною» 10:41

Ініціатива, започаткована поліцейськими Запоріжжя і службою освітньої безпеки Нацполіції України спрямована на виховання в дітей патріотизму, любові до Батьківщини та формування національної свідомості.

Ще 45 чернігівців отримають матеріальну допомогу в рамках міських соціальних програм 10:10

Одноразова матеріальна допомога буде надана ще 16 особам, які є членами сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат - 699 998 грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини