Замість ґрунтових вод прямо під городами на Чернігівщині тече гас. ВІДЕО
Свердловини бурили вручну, а рідину, добуту із глибини, зливали у 20-літрові каністри.
На Чернігівщині місцеві жителі натрапили за золоту жилу. Поблизу колишнього аеродрому просто на людських городах помітили групу людей, які ручними бурами робили свердловини і звичайними пластиковими пляшками діставали із глибин речовину, схожу за запахом на гас.
Останньою про диво-знахідку дізналася господиня городу, яка майже 10 років вирощувала там картоплю. Кроти порили, подумала б городниця Віра Іванівна, якби не сильний запах гасу. Свою ділянку ледь упізнала, йдеться у сюжеті ТСН.
Каже, обробляє город з 95-го року, але ніколи не чула від старожилів, що садила овочі на пороховій діжці.
Мисливців на гас, які цілий день господарювали на грядках пані Віри, зафільмував на відеокамеру депутат Городянської райради. Каже, працювали хлопці втрьох. Свердловини бурили вручну, а рідину, добуту із глибини, зливали у 20-літрові каністри.
Їх він нарахував 20 порожніх і 5 заповнених. Припускає, це цілком може бути керосин, яким у радянські часи заправляли літаки на колишньому аеродромі. Він тут зовсім поруч.
"Тут як раз був колишній аеродром і склади, в тому числі ГСМ. А далі була залізнична колія, на яку завозили нафтопродукти і десь по трубам перекачували їх на аеродром", - пояснив депутат Городнянської райради Петро Верхуша.
Хто видобував на цій землі пальне, депутатам з'ясувати так і не вдалося. Геологи запевнили, працюють зі згоди райдержадміністрації.
Чиновники кажуть, дозволили приватній фірмі провести моніторинг земель поблизу аеродрому. Про початок видобутку тут ні сном ні духом.
Що тепер робити із розритим городом, розмірковує пані Віра. Тиждень тому вона витратилася на підживлення ділянки. Тепер розуміє, що обробляти її - небезпечно для здоров'я.
Сподівається на компенсацію із видобутого гасу, адже чула від місцевих жителів, за рідину з її городу правлять по 60 гривень за каністру.На Чернігівщині під землею замість грунтових вод тече керосин
http://tsn.ua/ukrayina/zamist-gruntovih-vod-pryamo-pid-gorodami-na-chernigivschini-teche-gas.html
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.