У Чернігові триває ремонт центру екстреної медичної допомоги
Кілька тижнів тому у Чернігові розпочалася відбудова приміщення Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, що постраждало у перші дні повномасштабного вторгнення російських військ.
Зокрема, були вибиті вікна і двері, а один зі снарядів зруйнував стіну.
Нині тут демонтовано пошкоджені елементи системи опалення, частково виконані роботи з демонтажу віконних та дверних блоків. Також доставлені майже всі конструкції нових вікон та дверей для подальшого встановлення. Щоб завершити все заплановане, будівельникам потрібно близько півтора місяця.
З ходом робіт ознайомився 21 червня перший заступник начальника Чернігівської обласної військової адміністрації Костянтин Мегем.
— Це один із перших об’єктів, що почали відновлювати в Чернігові та області загалом. Вже за два тижні у будівлі будуть повністю замінені пошкоджені вікна. Тож рухаємося відповідно до плану. Загалом ми націлені на конкретний результат — повне відновлення приміщення, на ремонт якого спрямовано понад 2,7 мільйона гривень, — розповів Костянтин Мегем і додав, що питання — на контролі в Офісі Президента.
Нагадаємо, що для першочергової відбудови критичної інфраструктури в області уряд виділив з резервного фонду перші 250 мільйонів гривень.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22
Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.
Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51
Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20
Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.
У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49
10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.
Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08
Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.