На Чернігівщину з Нідерландів надійшла партія велосипедів
Днями до Чернігівської області прибула благодійна допомога з Нідерландів — 144 велосипеди.
Вже незабаром вони будуть передані медикам, освітянам, працівникам критичної інфраструктури. Ця допомога стала можливою завдяки Посольству Королівства Нідерландів в Україні й організації «De Leeuw Kyiv» та за сприяння народного депутата України Сергія Гривка.
«Поки складно із пасажирськими перевезеннями, ми працюємо над забезпеченням працівників критичної інфраструктури сучасними велосипедами. Вони розраховані на те, щоб служити довго. Більшість деталей зроблено таким чином, щоб їх неможливо було «вбити». Тут цільна резина, не потрібно боятися проколів. Для подачі світла є сонячна панель, яка генеруватиме енергію», — зазначив заступник начальника Чернігівської ОВА Дмитро Іванов.
Це вже не перше постачання двоколісного транспорту до Чернігова. Минулого місяця у рамках всеукраїнської акції #BikesForUkraine у громади Чернігівської області було передано близько 100 велосипедів.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.