Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 лютого, 02:25:21

Осінній призов юнаків на строкову військову службу у Чернігові виконано

27.11.2012   15:16

Основні питання щодо організації осіннього призову на строкову військову службу у м. Чернігові обговорювались на підсумковому засіданні міської призовної комісії, яку очолює заступник міського голови-керуючий справами виконкому Станіслав Віхров. У нараді взяли участь представники Новозаводської та Деснянської районних у місті Чернігові рад, медичні працівники, військовий комісар та представники відповідних структур.

Про основні проблеми осінньої призовної кампанії поточного року розповів військовий комісар Чернігівського об'єднаного міського військового комісаріату полковник Володимир Кравчук. Він підкреслив, що завдання, які стояли перед міським військовим комісаріатом виконані стовідсотково – згідно з планом осіннього призову відібрані та відправлені до війська 160 призовників.

Важливим чинником успішного виконання планового державного завдання щодо призову на строкову військову службу В.Кравчук вважає  взаємодію та спільну роботу військового комісаріату, правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування, зокрема, працівників Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та ЖКГ. Так, загалом оповіщено 2800 чоловік, у минулому році – 2400 чол., проте, неявка у поточному році склала 23%, тоді, як у минулому – 42 %. За словами військового комісара, за останні декілька років явка юнаків призовного віку на призовні дільниці зросла приблизно з 30 % до 80 %, це – гарний результат, - резюмував він.

Члени міської призовної комісії окреслили також основні проблемні питання наступного весняного призову. Серед них: забезпечення своєчасного амбулаторного та стаціонарного обстеження призовників у лікувальних закладах міста, розподіл визнаних придатними до військової служби призовників по командах для відправки у війська.

Голова призовної комісії Станіслав Віхров зауважив, що, окрім чіткої роботи комісаріату по обліку військовозобов’язаних на місцях, необхідно налагодити ефективну роз’яснювальну роботу з молодими людьми, які ухиляються від виконання військового обов’язку, та популяризації військової служби. Адже, виконання почесного військового обов’язку громадянина України та загартування «школою мужності» - справа честі для кожного молодого чоловіка, - зазначив він.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06

Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини