Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 червня, 22:01:38

Поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайської схеми з «грошовими виплатами»

08.06.2022   09:46Агенцiя

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити реквізити банківської карти і свій особистий номер телефону на незнайомих та підозрілих вебсайтах.

Сьогодні до поліції звернулася мешканка Чернігівського району із повідомленням, що з її банківського рахунку зникло понад 25 тисяч гривень. В соцмережі заявниця випадково побачила оголошення про оформлення «грошової допомоги». Жінка перейшла за посиланням, де їй запропонували ввести номер телефону та пароль банківського рахунку нібито для оформлення грошової виплати. Потерпіла виконала ці умови, після чого з її картки зникли всі заощадження.
 
Поліція наполегливо рекомендує: по телефону або в Інтернеті нікому не повідомляйте жодних відомостей про свої банківські картки.
 
Не переходьте за сумнівними посиланнями: уважно перевіряйте URL-адресу сайту, адже один в адресі може відрізняти справжній сайт установи від фішингового ресурсу. Це означає, що вказані конфіденційні дані на підозрілих ресурсах автоматично отримують шахраї, які можуть привласнити всі заощадження з банківських рахунків.
 
Отримуйте інформацію, особливо з приводу фінансових виплат, лише з офіційних джерел.
 
Якщо ж ви постраждали від шахрайських дій — якомога швидше телефонуйте за номером «102» або звертайтеся до чергової частини територіального підрозділу поліції.
 
Пам’ятайте: своєчасне звернення підвищує ймовірність викриття та затримання шахрая!

Останні новини Чернігівщини

«Канікули від війни 2025»: подорож дітей прикордонних громад Чернігівщини до Німеччини. 09:57

Діти з прикордонних регіонів Чернігівської області у червні 2025 року отримали можливість двотижневого дозвілля у Федеративній Республіці Німеччині.

Юніори з Чернігівщини вибороли 8 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики в Кропивницькому 17:58

З 20 до 21 червня у Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

«Знай і люби свій край»: як пройшла виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва 17:35

Щороку Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва підсумовує творчу працю гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, організовуючи обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив майже 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 17:23

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

У Чернігові поліцейські перекрили канал розповсюдження психотропних речовин 16:11

Поліцейські встановили, що мешканець Чернігова налагодив систематичний збут уроздріб особливо небезпечної психотропної речовини (амфетамін).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини