Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 жовтня, 23:53:16

У Ніжині відкрили кімнату психологічної підтримки для внутрішньо переміщених осіб

31.05.2022   10:13Агенцiя

Відтепер переселенці, а їх у Ніжинській громаді 2500 осіб, зможуть отримати кваліфіковану психологічну допомогу та підтримку.

Ніжинська громада стала однією з перших в Україні, яка подала таку заявку й отримала субвенцію з державного бюджету на створення служби соціально-психологічного консультування. Ця субвенція була спрямована на поточний ремонт приміщень центру соціальних служб, закупівлю меблів та обладнання. Світовий банк виділив 291 тис грн на облаштування такої кімнати. Війна внесла свої корективи:  хоча офіційне відкриття кімнати психологічної підтримки відбулось сьогодні, працювати вона почала з перших днів повномасштабного вторгнення ворожої росії в Україну. І спеціалісти почали надавати допомогу не лише особам, постраждалим від домашнього насильства, як планувалось, а внутрішньо переміщеним особам.
 
Міський голова Олександр Кодола відзначив, що у нашій громаді зараз виникла необхідність організувати підтримку людей, які вимушені знайти прихисток у Ніжині. Ці люди потребують спілкування, психологічної розгрузки та консультації фахівців. Дуже важливо, що держава розуміє існування такої проблеми та фінансують спільно зі Світовим банком такі об‘єкти як кімнати психологічної підтримки.

У приміщенні центру соціальних служб облаштовані приміщення як для сімейних, так і для індивідуальних зустрічей. Зі слів психолога територіального центру Наталії Федорівни, на сьогодні вже проведено 92 консультації для внутрішньо переміщених осіб, які приїхали до Ніжина із зони активних бойових дій. Багато людей, які втратили житло, рідних, соціальні зв’язки звернулись до спеціалістів за консультацією. Кількість внутрішньо переміщених осіб сьогодні в Ніжині налічує 2500 людей. І усі вони можуть звернутися до територіального центру та отримати безкоштовну підтримку психологів.

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини