Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня
У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.
Здійснюється поточний ремонт у Чернігівській обласній лікарні та в Обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Продовжувалося відновлення електромереж (встановлення опор ліній електропередачі) у мікрорайоні Бобровиця міста Чернігів.
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області здійснює відновлення автошляхів на пріоритетних напрямках руху. На низці трас проводили ямковий ремонт.
На двох ділянках автошляху Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів сукупно відновили 914 кв. метрів покриття.
Ще 1208 кв. метрів відремонтували пневноструменевим методом та гарячим асфальтобетоном на покриття відновили на чотирьох відрізках дороги Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин.
На трасі Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч працювали на двох ділянках та відновили 462 кв. метри покриття.
На одній з ділянок автошляху М-01 Київ — Чернігів дорожники проводили земляні роботи, формували основу дороги з ґрунту, вкладали щебенево-піщану суміш
На дорозі Т-25-35 Козелець — Остер — Карпилівка — Сорокошичі на чотирьох відрізках пневмоструменевим методом відновили ще 656 кв. метрів покриття.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за матеріалами Служби автомобільних доріг у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression


