У Чернігівській області трактор підірвався на боєприпасі. Водій отримав травми
19 травня близько 12:00 до оперативно-координаційного центру ДСНС області надійшло повідомлення, що в лісовому масиві у Чернігівському районі, трактор наїхав на вибухонебезпечний предмет, внаслідок чого стався вибух.
Водій отримав травму ноги, його доставлено до Чернігівської обласної лікарні.
Для перевірки місцевості на наявність вибухонебезпечних предметів до місця події виїхав розрахунок групи піротехнічних робіт ДСНС. Під час обстеження прилеглої території інших боєприпасів не знайшли.
Попереджаємо! Зараз небезпечно!
- з'їжджати на узбіччя доріг;
- ходити в ліс, на водойми, поля, де проводились бойові дії;
- наближатися до розбитої ворожої техніки;
- заходити до покинутих споруд та будинків.
Помітили підозрілий предмет - не наближайтеся! Телефонуйте на лінію - 101!
Останні новини Чернігівщини
Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16
У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.
Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44
Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.
Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13
У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).
Посол Франції оглянув обласний центр ветеранів війни, в якому зробили ремонт за підтримки ACTED 14:11
Днями в межах робочого візиту Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Гаель Весьєр разом із заступником голови ОДА Іваном Ващенком відвідали Чернігівський обласний центр ветеранів війни.