Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 04:33:50

У Чернігівському районі знищили понад 700 бойових касет від авіаційної бомби

13.05.2022   12:03Агенцiя

Вчора співробітники вибухотехнічної служби поліції області відпрацювали небезпечну територію на Городнянщині. У полі поліцейські виявили понад 700 бойових касет від протитанкової авіаційної бомби, яку скинули на нашу землю військовослужбовці рф.

Щоб убезпечити громадян, поліцейські продовжують ретельно обстежувати територію Чернігівщини. Зокрема, місця базування російських військ, покинуті ними бойові позиції та локації, де тривали активні бойові дії.
Під час відпрацювання вибухотехніки виявили і знищили у полі поблизу одного з сіл Городнянської громади касетні елементи авіаційної бомби некерованої дії ПТАБ-1М.

Такий тип бомб має високу руйнівну здатність та може становити небезпеку навіть через деякий час, адже касетні елементи часто не вибухають під час першого удару. Рештки таких боєприпасів діють як наземні міни і можуть вибухнути в будь-який момент. Люди, які перебувають в радіусі дії цих елементів, можуть загинути чи зазнати поранень.

Поліція закликає громадян бути вкрай обережними, адже на території Чернігівщини ворожі окупанти залишили багато нерозірваних снарядів, вибухових пасток та боєприпасів. Якщо ви помітили підозрілий предмет – негайно зверніться по допомогу до рятувальників, або поліцейських. Бережіть себе та своїх близьких!

Нагадаємо, лише тиждень тому ми повідомляли, що вибухотехніки поліції Чернігівщини за час війни знешкодили вже понад 4000 вибухонебезпечних предметів. Тепер же кількість знищених ними боєприпасів перетнула позначку у 8000 одиниць.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини