Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 12:01:21

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури оглянуто пошкоджену російськими окупантами інфраструктуру в селах Іванівка та Лукашівка

28.04.2022   18:40Агенцiя

У ході досудового розслідування кримінального провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України), прокурорами Козелецької окружної прокуратури проведено огляд пошкодженої цивільної інфраструктури в селі Іванівка Чернігівського району.

Встановлено, що в результаті застосування окупаційними військами російської федерації ракетної зброї, в селі Іванівка пошкоджено Опорний заклад «Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іванівської сільської ради» та Іванівську сільську бібліотеку.

Окрім того, під час досудового розслідування вказаного кримінального провадження встановлено, що в результаті застосування окупаційними військами РФ важкого озброєння, в селі Лукашівка пошкоджено Пам’ятник архітектури – Вознесенську церкву початку XX століття, що суперечить положенням Додаткового протоколу до Женевської конвенції 1949 року.

Також, з приводу обставин вчинення кримінальних правопорушень, прокурорами Козелецької окружної прокуратури проведено допити цивільного населення.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові повідомляють про замінування медзакладів 10:16

У Чернігові надійшли повідомлення про замінування медичних закладів.

Рятувальники Чернігівщини щоденно нагадують громадянам правила безпеки життєдіяльності

Рятувальники Чернігівщини щоденно нагадують громадянам правила безпеки життєдіяльності 10:04

Мінна безпека, правила поводження під час перебування в екосистемах - основні теми бесід, які проводять співробітники районних підрозділів ГУ ДСНС України у Чернігівській області під час рейдових відпрацювань на території населених пунктів Чернігівщини

Кого шукають роботодавці Чернігівської області?

Кого шукають роботодавці Чернігівської області? 10:02

Не секрет, що через воєнну агресію вакансій на Чернігівщині поменшало. Проте бізнес поступово оживає і заявляє про потребу в кадрах. Тож на кого є попит у роботодавців вже сьогодні?

У Прилуцькому районі діти відсвяткували день народження по-дорослому: один з гостей потрапив до лікарні

У Прилуцькому районі діти відсвяткували день народження по-дорослому: один з гостей потрапив до лікарні 09:50

Останнім часом збільшилася кількість отруєнь молодих людей алкогольними напоями.

«Єврейська громада в історії Чернігова» - з інформацією на цю тему жителі та гості міста познайомилися під час екскурсії

«Єврейська громада в історії Чернігова» - з інформацією на цю тему жителі та гості міста познайомилися під час екскурсії 09:43

За яких обставин у Чернігові утворилася єврейська громада? Який відсоток населення вони складали в ХІХ ст. та в яких сферах були задіяні? Які будівлі нашого обласного центру з’явилися завдяки євреям? Де розташовувалися місцеві синагоги раніше, а де нині? Який внесок зробили місцеві євреї в економіку, освіту, культуру Чернігова?