Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 02:36:28

Крадучи обладнання, місцеві мешканці гальмують процес відновлення електромереж

28.04.2022   12:21Агенцiя

Про це повідомляє АТ "Чернігівобленерго".

- Тільки-но російські окупанти покинули територію Чернігівської області, як працівники АТ «Чернігівобленерго» почали щодня виїжджати на огляд ліній у місця, які увесь період активних бойових дій були недоступними через окупацію або постійні обстріли. Сказати, що електромережі там у плачевному стані, не сказати нічого. У деяких населених пунктах ситуація настільки критична, що поки що навіть енергетики не можуть назвати конкретної дати, коли там може з’явитися світло. При цьому вони роблять усе можливе, щоб це сталося якомога швидше. Однак є одне «але»…, - повідомляється на сторінці підприємства.

Чи не щодня працівники нашого підприємства стикаються із проблемою крадіжок пошкодженого електрообладнання. Користуючись тим, що воно не знаходиться під напругою, місцеві мешканці розбирають його на власні потреби, неначе не розуміючи, що цим самі ж затягують появу світла у своїх домівках.

За період активних бойових дій в нашій області було пошкоджено понад 800 об’єктів електропостачання. Ресурсів на їх ремонт катастрофічно не вистачає. Якщо ж врахувати ще й крадіжки того обладнання, яке після російської навали залишилося у більш-менш нормальному стані, і так складні ремонтні роботи можуть затягнутися на невизначений період, протягом якого споживачі будуть вимушені обходитися без світла.

- Тому ми звертаємось до кожного із наших споживачів! Не дайте крадіям, яких ви (ми просто впевнені!) добре знаєте, залишити вас без електропостачання на довгий період. Пам’ятайте, що вони завдають збитків не лише нашому Товариству, а й вашому комфорту. Якщо ви стали свідком крадіжок обладнання АТ «Чернігівобленерго» або знаєте, хто це зробив, телефонуйте у поліцію або наш кол-центр – 0-800-210-310 та (0462) 772-901. Обіцяємо зберігати анонімність, - зазначають у АТ "Чернігівобленерго".

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини