Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 07:20:06

Всі жителі Чернігова зможуть отримати продуктові набори. Ознайомтеся де і як їх видаватимуть

26.04.2022   21:16Агенцiя

Як відомо, днями Чернігів отримав від держави гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів. Чернігівці зможуть отримати їх починаючи з 27 квітня.

Отримати допомогу можна буде на кожного члена родини. Видаватимуть допомогу у 22 спеціальних пунктах, розташованих по всьому місту (їх адреси - в кінці). Про те, як буде організований цей процес, докладно розповів секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако.

    - Допомога отримана в розрахунку один набір на кожного зареєстрованого машканця громади. Тобто, можна отримати продуктові набори на кожного члена родини, включаючи дітей. Враховуючи, що поки ми отримали лише частину від задекларованої кількості, прохання в першу чергу звертатися тим, хто дійсно потребує підтримки та не може придбати продукти харчування в магазині. По мірі надходжень нових партій ми повідомлятимемо. Вистачить всім, - наголосив він.

Допомогу може отримати один член родини на всіх співмешканців, але лише на свою родину, а не на сусідів чи друзів. Це робиться для того, щоб уникнути маніпуляцій та зловживань. Тобто, наприклад, чоловік може отримати набори на дружину та дітей, якщо вони зареєстровані за однією адресою.

Для отримання гуманітарної допомоги потрібно мати паспорт кожного отримувача та свідоцтва про народження дітей.

    - Ми створили спеціальну програму, яка по паспортним даним в режимі онлайн перевірятиме людину. Це не дозволить отримувати продуктові набори в двох або більше пунктах видачі. Більше того, ми залишаємо за собою право публікувати прізвища людей, які намагалися отримати допомогу кілька разів. Подібним зловживанням ви просто забираєте допомогу, яку має отримати інша людина, яка, можливо, більше її потребує. Тому, створена програма, яка запобігатиме зловживанням та контролюватиме процес видачі допомоги, - підкреслив Олександр Ломако.

Територіальні центри міста розвезуть набори маломобільним групам населення, тим, хто не може прийти та отримати її в один із центрів самостійно. Чернігівців просять з розумінням поставитися до того, що цей процес займе час, зважаючи на обмежений людський ресурс соціальних служб.

    - Звертаюся до всіх чернігівців з проханням бути чемними з волонтерами, які видаватимуть допомогу, а також проявляти людяність в черзі та пропускати літніх людей або людей із малими дітьми. Чернігів витримав темні дні постійних обстрілів з важкої зброї, авіанальотів та бомбардувань, показавши приклад мужності, стійкості та взаємодопомоги. Як місто Героїв, давайте і далі проявляти наші найкращі якості! - закликав секретар міської ради.

Адреси пунктів видачі:
 

 •     Школа №2 (вул. Савчука, 13)
 •     Школа №3 (вул. Гетьмана Полуботка, 14)
 •     Школа №6 (вул. Мазепи, 35)
 •     Школа №7 (проспект Перемоги, 197)
 •     Колегіум №11 (пр-т Миру, 137)
 •     Школа №12 (вул. Доценка 22)
 •     Ліцей № 15 (вул. Козацька, 4Б)
 •     Школа №19 (вул. Мстиславська, 76)
 •     Школа №20 (вул. Коцюбинського,
 •     Школа №29 (вул. Доценка, 9)
 •     Школа №30 (вул. Всіхсвятська, 14)
 •     Школа № 31 (вул. Доценка, 29)
 •     Ліцей № 32 (вул. Шевчука, 11)
 •     Школа № 33 (просп. Миру, 207Б)
 •     Школа № 34 (вул. Текстильників, 27)
 •     Школа № 35 (вул. Незалежності, 42-А)
 •     Міський Палац культури імені В. Радченка (вул. Івана Мазепи, 23)
 •     Територіальний центр соціального обслуговування Деснянського району(вул. Рокосовського, 18)
 •     Територіальний центр соціального обслуговування Новозаводського району (вул. Текстильників, 25)
 •     Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання - Клуб «Ровесник» (вул. Дніпровська, 35)
 •     ДНЗ №26 (вул. Толстого, 110)
 •     ДНЗ №36 «Дивограй» (вул. О. Молодшого, 32а)

Графік їх роботи:

понеділок-п’ятниця - 10.00 - 15.00,
субота - 10.00-13.00.

- Найближчим часом плануємо відкрити ще 2-3 додаткових пункти, про що буде повідомлено окремо, - додав Олександр Ломако.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.