Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 червня, 10:55:10

Міське кладовище “Яцево” закрите для відвідувань через велику кількість боєприпасів, які залишили після себе російські окупанти

18.04.2022   22:54Агенцiя

Міське кладовище “Яцево” закрите для відвідувань через велику кількість боєприпасів, які залишили після себе російські окупанти.

Про це повідомив директор КП “Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування” Володимир Куліш.

 “З боку Товстоліса взагалі не можна заходити на кладовище, бо там стояли російські війська. Спочатку надзвичайники займаються розмінуванням житлового фонду, а вже потім перейдуть до кладовища. Тому прошу людей потерпіти”, – застеріг Володимир Куліш.

За його словами, жодних термінів розмінування немає. Все робиться поступово. Зараз ходити на кладовище до офіційного дозволу військової адміністрації заборонено.

Нагадаємо, під час бойових дій поблизу Чернігова російські війська зруйнували на кладовищі “Яцево” церкву та Алею Героїв, де поховані українські воїни, які загинули на російсько-українській війні протягом 2014-2021 років.

Останні новини Чернігівщини

Соціально-психологічна адаптація людей старшого віку: у Чернігові відбулась тематична зустріч 09:44

Сьогодні у змішаному форматі відбулася робоча зустріч з реалізації в області пріоритетного проєкту «Соціально-психологічна адаптація людей старшого віку» у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» , ініційованої Оленою Зеленською

9 червня: цей день в Україні і світі

9 червня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1565 Російська агресія - Day 1565 Russian aggression

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини