Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 січня, 22:59:14

Валерія Єрошенко з Новгорода-Сіверського — срібна призерка міжнародного турніру з боксу

13.04.2022   19:16Агенцiя

Минулими вихідними в Румунії закінчився міжнародний турнір з боксу «Золотий пояс – Ніколае Лінка».

Національна збірна України з боксу успішно завершила свій виступ, виборовши 11 нагород.

Скарбничку нацзбірної поповнила і спортсменка з Новгорода-Сіверського Валерія Єрошенко (вагова категорія до 57 кг). У фінальному поєдинку в останній день змагань вона поступилася іспанці Дженіфер Ромеро Фернандес, здобувши срібну медаль.

Варто зазначити, що змагання в Румунії є одним із важливих етапів підготовки спортсменів до міжнародних турнірів: чоловічого чемпіонату Європи та жіночого чемпіонату світу.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за повідомленням Федерації боксу України

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини