Рятувальники з Луганщини допомагають розміновувати Чернігів і знешкоджують вибухонебезпечні снаряди
Рятувальники з Луганщини допомагають розміновувати Чернігів і знешкоджують вибухонебезпечні снаряди.
Два тижні тому вони приїхали до Чернігова з Лисичанська і проведуть тут скільки потрібно часу. Про це розповів Вадим Федькін, заступник начальника частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування міста Лисичанськ. Що робити, якщо виявили снаряд на вулиці і скільки їх у місті — далі у матеріалі Суспільне.Чернігів
Церква Різдва Христового у Чернігові. На подвір’ї двигун залпового вогню "Ураган", а поблизу касетні снаряди.
"Їх знаходимо скрізь, це у житлових будинка, є де в самому будинку, у дворах будинків, і промзони, вони є скрізь", — говорить Артем Кузуб, начальник відділення підводного розмінування.
За останню добу рятувальники 10 разів виїжджали для знешкодження боєприпасів, що не розірвались. Скільки всього снарядів лежить на вулицях міста в Чернігові наразі цифри немає, каже Артем Кузуб. Вони ведуть облік викликів людей, які знаходять боєприпасі, і виїжджають на ліквідацію. Цей — небезпеки вже не несе.
"При їх виявленні їх не потрібно брати і переносити, якщо він прилетів, впав і лежить ви телефонує на службу 101, ми приїжджаємо, дивимося, вилучаємо і транспортуємо. На даний час є великий обсяг роботи, ті заявки, які приходили нам раніше, вони були у районах, куди в нас не було доступу. Тепер ми виїжджаємо на окраїни міста і працюємо там".
На околиці Чернігова чернігівські рятувальники спільно з рятувальниками з Лисичанська вилучають двигун "Урагану". Навколо обстежують територію. А сам двигун транспортують в спеціальний автомобіль. Працюють кожного дня без вихідних.
"Поки буде потрібна допомога місту, ми будемо працювати. Кожен день знаходимо по 5-6 одиниць", — пояснює Вадим Федькін, заступник начальника частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.