Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 22 листопада по 08 годину 23 листопада 2012 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 3 пожежі в житловому секторі.
1. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. 50 років СРСР, 18-А, кв. 32 О 09 год. 48 хв. сталася пожежа в квартирі 5-ти поверхового житлового будинку (ЖРЕД № 6, в.о. нач. Рогова О.І.). Власник – Гмирянський В.М., 1950 р.н. Вогнем пошкоджено домашні речі та майно. Ймовірна причина – необережність при курінні господаря. Збиток – встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі Прилуцький р-н, с. Ряшки, вул. Ярова, 1 О 20 год. 20 хв. в господарстві Ковальова А.П., 1960 р.н., сталася пожежа сінника
(5х8 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено сінник та 7 т грубих кормів. Причина – встановлюється. Збиток – 2000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20000 грн.
3. Пожежа в житловому секторі м. Прилуки, вул. Гвардійська, 22-А О 02 год. 50 хв. в господарстві Косенко В.В., 1968 р.н., сталася пожежа житлового будинку (9х12 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50000 грн.
Події на водних об’єктах:
09.11.2012 р. о 16 год. 00 хв. в м. Корюківка по вул. Незалежності з меліоративного каналу місцевими жителями було піднято на поверхню тіло гр. Кучми О.О., 1973 р.н., яка мешкала за адресою: м. Корюківка, вул. Франка, 34. Причина смерті механічна асфіксія через утоплення.
14.11.2012 р. о 12 год. 00 хв. в с. Галиця, Ніжинського р-ну, зі ставку місцевими жителями було піднято на поверхню тіло гр. Лободи Н.М., 1966 р.н., яка мешкала за адресою: Прилуцький р-н, с. Білоречиця. Причина смерті механічна асфіксія через утоплення.
Виявлення та знищення ВНП:
22.11.2012 р. о 13 год. 00 хв. групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ТУ МНС України у Чернігівській області було знищено 30 артилерійських снарядів калібром 45 мм часів ВВв, які було виявлено 21.11.2012 р. о 15 год. 30 хв. на відкритій території біля с. Киїнка, Чернігівського району. Під час додаткового обстеження прилеглої території було виявлено та знищено 6 артилерійських снарядів калібром 76 мм та 5 підривників.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.