Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 06:41:04

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

28.01.2022   16:07Агенцiя

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Розрахована вона на три роки активної роботи п’яти громад регіону в напрямку участі жінок у розбудові миру, запобіганні й розв’язанні конфліктів та постконфліктному відновленні.

Саме про це сьогодні в ОДА розмовляла Жанна Шерстюк, заступниця голови облдержадміністрації, з Ерікою Квапіловою, представницею структури ООН Жінки в Україні та її колегами.

    — Щоб рухатися вперед, громада має враховувати інтереси всіх її мешканців, у тому числі жінок. Наша програма допоможе їм самореалізуватися у сфері розвитку громадянського суспільства, — зазначила Еріка Квапілова.

Проєкт фінансується Урядом Норвегії та має свій покроковий алгоритм.

Детальніше про це розповів Антон Шевченко, аналітик з координації проєкту/менеджер проєкту ООН Жінки:

    — У кожній окремій громаді ми проаналізуємо ситуацію, проведемо аудит безпеки, навчимо вирішувати конфлікти та спільно напрацюємо рекомендації щодо їх попередження. Для цього створимо ініціативні групи, до складу яких будуть входити як мешканці, так і представники місцевих органів влади. Проте нагальним питанням є визначення регіональних координаторів проєкту.

Жанна Шерстюк запевнила, що ОДА допоможе у їх пошуку та надасть активну підтримку проєкту. В тому числі, залучивши до співпраці органи місцевого самоврядування.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.