Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 січня, 21:38:34

Поліцейські Чернігівщини закликають громадян не впускати незнайомців до своїх осель

27.01.2022   09:54Агенцiя

Поліцейські застерігають громадян від невідомих осіб, які можуть представлятися соцпрацівниками чи співробітниками комунальних служб, щоб проникнути до помешкання довірливих людей для скоєння злочину.

Здебільшого зловмисники скоюють крадіжки майна за відсутності господарів вдома. Та інколи громадяни самі впускають у свої домівки злочинців, які видають себе за співробітників комунальних служб, пенсійного фонду чи соціальних працівників.

Так, 25 січня до поліції надійшло повідомлення від 83-річної мешканки Ніжинського району. Пенсіонерка впустила в дім невідому жінку, яка представилася працівницею комунальної служби і нібито мала перевірити покази електролічильника. Після уходу незнайомки жінка виявила нестачу 10 000 гривень та викликала поліцію.

За цим фактом поліція відкрила провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка).

Поліція наголошує: будьте обачними та в жодному разі не довіряйте невідомим людям, не відчиняйте дверей та не запрошуйте їх увійти у будинок. Завжди перевіряйте документи та надану незнайомцями інформацію.

У разі, якщо візитери представляються співробітниками комунальної служби чи соціальними працівниками, – зателефонуйте диспетчеру чи в соціальну установу, щоб з’ясувати, чи направляли їх на вашу адресу.

Якщо неподалік свого дому чи оселі сусідів ви помітили невідомих осіб, які здаються вам підозрілими – телефонуйте на «102».

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини