Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 01:10:48

46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

24.01.2022   13:11Агенцiя

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 24 січня в області зроблено 774 737 щеплень проти Covid. Повну вакцинацію (2 дози) мають 375 938 осіб, або 46,1% дорослого населення. З-поміж них 43 особи отримали додаткову дозу та 4 364 — бустерну. Ще 18 454 людини (або 2,2%) щеплені першою дозою препарату.

Приріст проведених щеплень за тиждень (17-23 січня) складає 1,1 відсоткового пункту (+9 529 щеплень):
– першою дозою вакцини – на 0,7 в.п. (+6 148 щеплень);
– другою – на 0,4 в.п. (+3 381 щеплення).

Усього в Україні від початку кампанії з вакцинації проведено 29 852 092 щеплення. Вакциновано 15 164 118 осіб, з-поміж них двома дозами — 14 466 084. Бустерну дозу препарату отримали 208 784 людини.

Нагадуємо, що Україною поширюється штам «Омікрон». Він набагато заразніший за своїх попередників та розповсюджується швидше. А до того ж — краще долає імунний захист після попередньої хвороби та вакцинації. Тим не менше, дві дози вакцини зменшують ризик важкого перебігу, ускладнень та смерті від коронавірусної хвороби, викликаної цим штамом. Тож вакцинуйтеся! Це єдиний засіб не допустити погіршення епідемічної ситуації. Записуйтеся на щеплення та обов’язково отримайте другу дозу, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч.

Введення бустерної дози наближає ефективність вакцин у запобіганні госпіталізації та ускладнень до 90%. Тому тим, в кого після повного курсу вакцинації вже минуло 6 місяців, варто зробити бустерне щеплення.

Адреси та контакти пунктів та центрів вакцинації — на https://vaccination.covid19.gov.ua/list або за тел. 0 800 60 20 19. Щеплення проводять, зокрема, працівники мобільних бригад у виїзному режимі за місцями перебування людей шляхом створення тимчасових центрів вакцинації.

Крім того, не забувайте дотримуватися трьох простих правил протиепідемічної безпеки — дистанція, носіння маски та користування антисептичними засобами. Бережіть себе та рідних. За перших симптомів респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю або до контакт-центру МОЗ за номером 0-800-60-20-19.

За інформацією Чернігівського інформаційно-аналітичного центру
 медичної статистики та Міністерства охорони здоров’я України

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини