Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 17 січня по 8:00 18 січня 2022 року
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення та 2 пожежі в житловому секторі.
Стан доріг:
За інформацією Служби автомобільних доріг у Чернігівській області для забезпечення експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного значення працювали 174 одиниці спецтехніки та 185 працівників, проїзд транспортних засобів на автодорогах державного значення в межах області забезпечено.
Аварійні ситуації на системах життєзабезпечення – 1:
Внаслідок несприятливих погодних умов (пориви сильного вітру) 18 січня сталося пошкодження повітряних ліній електропостачання.
Станом на 06 год. відключено 12 ЛЕП 10 кВ, 5 ЛЕП 10 кВ частково, 200 трансформаторних підстанцій. Без електропостачання залишились мешканці 42 населених пунктів в 4 районах області (Корюківський - 1, Ніжинський - 23, Прилуцький - 2, Чернігівський - 16).
Аварійно-відновлювані роботи проводяться силами АТ «Чернігівобленерго» (32 бригади, 32 од. техніки, 96 чоловік особового складу).
Пожежі в житловому секторі – 2:
- в м. Корюківка Корюківського району (Корюківська ТГ) по вул. Єсеніна, 78 о 13 год. 58 хв. 17 січня сталася пожежа житлового будинку (10х12 м, стіни цегляно-дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю на площі 10 кв.м та майно, пошкоджено конструктивні елементи перекриття на площі 4 кв.м, внутрішнє облицювання стін на площі 30 кв.м. Причина пожежі - коротке замикання електромережі;
- в с. Хомине Ніжинського району (Вертіївська ТГ) по вул. Кошового, 1 о 18 год. 45 хв. 17 січня сталася пожежа житлового будинку (30х12 м, стіни з ракушняку, покрівля з ондуліну). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено внутрішнє облицювання стін та майно. Ймовірна причина пожежі - коротке замикання електромережі.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-14 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 10 мкр/год., Ніжин – 13 мкр/год., Прилуки – 14 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.
Попередження про небезпечне метеорологічне явище:
18 січня по м. Чернігову та області очікується посилення вітру до 15-20 м/с
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 17 січня по 20 годину 18 січня очікується хмарна погода з проясненнями, невеликий сніг. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західний 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура протягом доби 3-8º морозу.
По м. Чернігову очікується хмарна погода з проясненнями, невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура протягом доби 4-6º морозу.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.