Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 14:08:26

У 2021 році на Ічнянщині побралися 71-річна молода та 84-річний молодий

14.01.2022   13:08Агенцiя

Протягом минулого року Ічнянський відділ державної реєстрації актів цивільного стану урочисто вітав охочих засвідчити стосунки.

 

Для кожної пари фахівцями Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) було створено свято, яке щорічно буде приводом для посмішки та приємних спогадів.

Тож, торік об’єднали свої долі 103 пари, що на 31 сім’ю більше, ніж у 2020 році. Наймолодшими нареченими стали 18-річні дівчата, а чоловіком – 19-річний юнак. Разом з тим, не лише молодь поєднувала свої долі та створює сім’ї. Серед людей поважного віку фахівці юстиції зареєстрували шлюб 71-річної нареченої та 84-річного нареченого.

Якщо бажаєте урочисто відзначити народження дитини, весілля чи ювілей шлюбу, спеціалісти Ічнянського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) допоможуть реалізувати задумане. Контактні дані установи: м. Ічня, вул. Вокзальна, 2, тел.: (04633) 2-13-88, електронна адреса: vcs@in.cn.drsu.gov.ua.

Останні новини Чернігівщини

10 медалей у скарбничці Чернігівщини: підсумки Всеукраїнського турніру з боксу 13:40

З 07 до 14 червня у місті Корсунь-Шевченківський відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків та дівчат, який зібрав понад 250 найсильніших спортсменів з різних регіонів України.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за професіоналізм і самовіддану службу бійців спецпідрозділу КОРД 13:12

20 червня, 10-ту річницю створення підрозділу відзначають бійці Корпусу оперативно-раптової дії Національної поліції України. Володимир Тимошко привітав спецпризначенців та вручив їм заохочувальні відзнаки та подяки

Поліція Чернігівщини упродовж доби повернула батькам трьох зниклих дітей 12:41

19 червня до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох дітей: 4-річної дівчинки і 14-річного хлопця з Чернігова та 12-річної дівчинки з Борзни. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.

За підтримки Франції у двох лікарнях Чернігівщини облаштували модернізовані укриття 12:19

Йдеться про дитячу та психоневрологічну обласні лікарні. Реалізувати проєкти вдалося завдяки Програмі здоров’я французької агенції з міжнародного технічного співробітництва Expertise France.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини 11:56

Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини