У Чернігові судитимуть військовослужбовця за викрадення військового майна
Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням молодшого сержанта ЗСУ у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу України.
Завдяки налагодженій співпраці спецпрокуратури та військової контррозвідки, встановлено, що під час проходження військової служби молодший сержант-контрактник на початку 2019 року протиправно викрав військове майно, а саме - два спеціальних ноутбуки, які він реалізував ломбарду.
У ході досудового розслідування місцезнаходження викраденого встановлено правоохоронцями, військове майно вартістю 211 000 грн. вилучено та повернуто законному володільцю – військовій частині.
06.01.2022 обвинувальний акт скеровано для розгляду по суті до Деснянського районного суду м. Чернігова.
Санкція ч. 3 ст. 410 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі строком від 5 до 12 років.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону
Останні новини Чернігівщини
Завдав тілесних ушкоджень сусідові та його брату – судитимуть місцевого жителя 12:44
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно 43-річного жителя міста Чернігова за фактами заподіяння легких тілесних ушкоджень та спричинення тяжкого тілесного ушкодження (ч. 1 ст. 121, ч. 2 ст. 125 КК України).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.
7 січня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1414 Російська агресія - Day 1414 Russian aggression
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.