Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 09:37:44

Наїзд на велосипедиста зі смертельним наслідком – підозрюється депутат міської ради на Чернігівщині

20.12.2021   15:47Агенцiя

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру депутату місцевої ради у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

Встановлено, що 18 грудня о 19. 40 на одній із вулиць м.  Бахмач депутат в стані алкогольного сп’яніння, керуючи автомобілем марки «Skoda Octavia», збив велосипедиста і залишив місце пригоди. Потерпілий від отриманих ушкоджень помер у кареті швидкої допомоги.
Підозрюваний затриманий у порядку ст. 208 КПК України.
На даний час вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу. Досудове слідство триває.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не можу бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За інформацією Ніжинської окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Напередодні Дня медичного працівника Костянтин Мегем привітав фахівців обласної дитячої лікарні 09:09

27 липня, у день пам’яті святого Пантелеймона, своє професійне свято відзначатимуть українські медики. З цієї нагоди перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем привітав сьогодні працівників Чернігівської обласної дитячої лікарні.

Веслувальники Чернігівщини – серед призерів фіналу Командного чемпіонату України 08:34

З 15 до 19 липня у місті Умань відбувся фінал Командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат з веслування на байдарках і каное.

28 липня: цей день в Україні і світі 07:58

День 1615 Російська агресія - Day 1615 Russian aggression

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини