Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 23:24:14

Понад 36 тис. грн штрафу за 23 екземпляри незаконно спійманих карасів

17.12.2021   16:24Агенцiя

17 грудня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення рибоохоронного рейду на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

На озері поблизу с. Снов'янка Киселівської громади місцевий житель виловлював рибу за допомогою заборонених знарядь лову –9 од. сіток поріжних та зяберних (одностінних). В протизаконний спосіб порушникдобув 23 екз. карасів сріблястих, загальною вагою 3 кг. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 36 363 грн.
На порушника складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи будуть направлені до Чернігівського районного суду для винесення рішення про притягнення винноїособи до відповідальності. Водні біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучено.
Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» патруля (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57(цілодобово).

Довідкова інформація:
За недотримання Правил рибальства передбачена адміністративна відповідальність – штраф до 680 грн. Крім штрафу за незаконний вилов нараховуються збиткиза кожну виловлену рибину. Наприклад, сом обійдеться у 5 117 грн, сазан – 3 706 грн, товстолоб – 3 638 грн, судак – 3 587 грн, білий амур – 3 553 грн, щука – 3 468 грн, окунь – 3 162 грн, білизни і лящ – 1 649 грн, лин і головень – 1 598 грн, карась сріблястий, чехоня, синець і рибець звичайний – 1 581 грн, клепець, краснопірка, плітка, плоскирка і бичок – 1 564 грн, верховодка – 85 грн, в’юн – 68 грн, йорж звичайний – 51 грн та рак – 3 332 грн.


Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

Останні новини Чернігівщини

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини