Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 18:05:23

За минулий тиждень виявлено 192 порушення санітарного законодавства

08.12.2021   16:34Агенцiя

Майже 870 перевірок і понад 190 виявлених порушень – підсумок роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області протягом минулого тижня Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області продовжують роботу у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

Майже 870 перевірок і понад 190 виявлених порушень – підсумок роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області протягом минулого тижня
ДрукуватиВідправити на email
Зокрема, з 29 листопада до 5 грудня включно представники структурних підрозділів Держпродспоживслужби здійснили 869 заходів контролю на об’єктах нагляду, а саме: на 456 об’єктах торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків) та 263 об’єктах торгівлі непродовольчими товарами; у 38 закладах громадського харчування і 13 перукарнях; у 20 дошкільних навчальних закладах та 12 закладах загальної середньої освіти; у 23 аптеках, на 18 агроринках і 26 інших об’єктах,  в тому числі 10 - у громадському транспорті.
Під час перевірок виявлено 192 порушення санітарного законодавства, складено 12 протоколів про адміністративне правопорушення за статтею 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей», зокрема 5 - на об’єктах торгівлі продовольчими товарами. Окрім протоколів, з метою усунення виявлених порушень та приведення підконтрольних об’єктів до нормативних вимог надано 192 пропозиції, у 19 випадках поінформовані органи місцевої влади, ще у 27 - правоохоронні органи.
Протягом тижня у перевірках брали участь понад 20 рейдових груп, у складі яких разом зі спеціалістами Держпродспоживслужби були працівники Нацполіції або Нацгвардії, фахівці обласного Центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України, представники територіальних громад.
 

За інформацією Держпродспоживслужби

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.