Суд покарав високопосадовця Державної виконавчої служби
За матеріалами СБУ, до 7 років ув’язнення засуджено одного з колишніх керівників Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області. Чиновник запровадив у відомстві систематичне вимагання грошей з підлеглих.
Встановлено, що посадовець «зобов’язав» працівників віддавати йому 50% від нарахованої премії за результатами роботи, у тому числі щодо реалізації виконавчих проваджень.
Співробітники СБУ задокументували факти вимагання та одержання чиновником неправомірної вигоди від керівника районного підрозділу. За отриману суму, обіцяв підлеглому встановити максимальний розмір преміювання.
У вересні 2018 року, правоохоронці затримали зловмисника на виїзді з одного з райцентрів регіону після передачі хабара.
Суд визнав затриманого винним у вчинені злочину за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, та призначив йому реальний термін ув’язнення, а також позбавив рангів державного службовця.
Вирок суду набув законної сили.
Заходи з викриття і документування протиправної діяльності проводили співробітники Управління СБУ у Чернігівській області за процесуального керівництва прокуратури.
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.