Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 17:44:55

До Міжнародного дня людей з інвалідністю служба зайнятості інформує

03.12.2021   13:21Агенцiя

Протягом січня-листопада 2021 року за допомогою в працевлаштуванні до служби зайнятості області звернулися 1,1 тис. людей з інвалідністю, а всього мали статус безробітного майже 2 тис. осіб цієї категорії.З них працевлаштовано 417 громадян.

Переважно водіями,продавцями, охоронниками, сторожами,кочегарами, підсобними робітниками. Проте у службі зайнятості називають і непоодинокі приклади працевлаштування людей з інвалідністю інженерами, керуючими підприємством, спеціалістами державної служби, вчителями, медсестрами тощо.
Не кожна людина, яка бажає працевлаштуватися, володіє затребуваною професією. В таких випадках служба зайнятості пропонує своїм клієнтам безкоштовно пройти професійну підготовку, перепідготовку чи підвищення кваліфікації за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Протягом січня-листопада поточного року на професійне навчання було направлено 83 людини з інвалідністю. Ще 54 особи залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.
Станом на 1 грудня 2021 року на обліку в службі зайнятості області перебувало 658 безробітних громадян, які мають інвалідність.
 

Валентина Федусь

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.