Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 12:15:01

У "Десні" відбувся перший випуск командирів-лідерів

16.11.2012   10:36

У 169-му навчальному центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що дислокується в селищі Десна на Чернігівщині відбувся перший випуск 10 військовослужбовців військової служби за контрактом, які проходили навчання за посиленою програмою «лідерства».

- Щоденно контрактники стажувались на посадах командирів відділень, - повідомив заступник командира 2-го навчального механізованого батальйону з виховної роботи 354-го механізованого полку майор В'ячеслав Жерновой. - Вони вдосконалювали свої командирські  якості, тренувались різними способами долати міжособистісні конфлікти у військовому колективі та підтримувати належну військову дисципліну.

Офіцер зазначив, що протягом шести тижнів курсанти слухали курс лекцій «початкового лідерства». Крім того вони практикували організовувати бій на місцевості, чітко ставити бойові завдання та добре орієнтуватися у бойовій обстановці, загалом, навчались вміло керувати підрозділом у бою.

Після теоретичних та практичних навчань військовослужбовці склали комплексний іспит з різних предметів: психології, педагогіки, стройової та фізичної підготовки тощо. 

За словами офіцера, у навчальному центрі курс-лідерства проходять 92 контрактники. 10 з них, які вже склали іспити, прибули до Десни на навчання безпосередньо з військових часин нашої держави. Решта - контрактники, які були відібрані обласними військкоматами. Вони ще навчатимуться у «Десні» «лідерству» та іншим військовим спеціальностям до середини січня наступного року.

- 169-й навчальний центр Сухопутних військ - чи не єдина база в Збройних Силах України, де готують командирів-лідерів для вітчизняного війська, - сказав заступник командира навчального центру з виховної роботи полковник Юрій Зубрицький. - З військовослужбовцями-контрактниками щоденно займаються висококваліфіковані офіцери навчального центру, дають їм необхідні знання, які в подальшому юнаки застосовуватимуть у повсякденній діяльності своїх військових частин.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.