35,4 % жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19
За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 29 листопада в області зроблено 648 630 щеплень.
Повну вакцинацію (2 дози) має 288 471 особа або 35,4% дорослого населення. Ще 71 688 осіб (або 8,8 %) отримали першу дозу препарату.
Приріст проведених щеплень за тиждень (22.11 – 28.11.2021) складає 5,9 відсоткові пункти (+ 48 459 щеплень):
– першою дозою вакцини – на 1,3 в.п. (+ 10 919 щеплень);
– другою – на 4,6 в.п. (+ 37 540 щеплень).
Маємо позитивну динаміку щеплень: минулого тижня (22 - 28 листопада) зроблено на 5 020 більше, ніж позаминулого (15-21 листопада).
Усього в Україні від початку кампанії з вакцинації проведено 24 288 230 щеплень. Вакциновано – 13 320 532 особи, з-поміж них дві дози отримали 10 967 700 осіб.
Укотре нагадуємо, що вакцинація – єдиний засіб не допустити погіршення епідемічної ситуації.
За даними МОЗ, для вироблення колективного імунітету від коронавірусу необхідно вийти на рівень 75-80% вакцинованих від загальної кількості населення. Тож вакцинуйтеся! Це убезпечить вас від важкого перебігу хвороби чи смерті від COVID-19. Записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч.
Крім того, не забувайте дотримуватися трьох простих правил протиепідемічної безпеки — дистанція, носіння маски та користування антисептичними засобами. Бережіть себе та рідних. При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю або до контакт-центру МОЗ за номером 0-800-60-20-19.
За інформацією Чернігівського інформаційно-аналітичного
центру медичної статистики
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.