Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 17:25:22

На Чернігівщині родина пасічників створила локацію для зеленого туризму

26.11.2021   15:49Агенцiя

У селі Красляни Чернігівської області родина Олександра, Кристини та Семена Зубків займається бджолярством понад 7 років. За цей час відкрили магазин домашньої продукції «Пасіка На Зубок», розширили площу під пасіку та разом з представниками місцевого самоврядування запустили туристичний маршрут «Красляни: історія, краса, апітерапія».

Про це ідеться на офіційній сторінці в Інстаграм Pasikanazubok.
За час існування у пасічників було чимало злетів та падінь. Кількість бджолородин коливалась від 3 до 70, а в 2016 та 2019 роках пасіка гинула майже повністю.
«Іноді ми відходили від цієї справи, та через деякий час повертались знову, бо «серце бджоляра» — це не вислів, а термін», — жартує пасічниця Кристина.
Останні 3 роки для пасіки були дуже інтенсивними: нові проекти й нові можливості.
«Ми відкрили магазин домашньої продукції «Пасіка На Зубок» у Ірпіні в Київській області. Встановили ще одну пасіку на 10 родин у Машівці Полтавської області. Частково сировину для продукції для магазину ми вирощуємо й у Харківській області. Тож весь календарний рік проводимо у подорожах 4 областями», — додала Кристина.
Медовий бізнес родина намагається розширювати. Так були створені сторінка в інстаграм Pasikanazubok.  
А з 2019 року пасіка долучилася ще й до розвитку місцевого зеленого туризму — і це дало поштовх для нових планів. Також у тому ж селі 42-річний ветеринар та підприємець Михайло Травецький понад рік розвиває тваринництво на власній фермі.
«Разом з представниками місцевого самоврядування ми запустили туристичний маршрут «Красляни: історія, краса, апітерапія», — зазначила підприємиця.
Звичайно, не все йде абсолютно гладко, у бджолярства в регіоні ще багато проблем, наприклад, подекуди безвідповідальне внесення хімікатів. Тим не менше чимало й перспектив.

zemliak.com

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.

Дует

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом 14:00

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».