Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 17:53:46

В Ічнянській тергромаді працюють над запуском власної автостанції

26.11.2021   15:39Агенцiя

24 листопада по цьому питанню зібралися керівництво тергромади, очільник та заступник "Чернігівського обласного підприємства автобусних станцій 17499" та начальник Ніжинського куща автостанцій, який є власником приміщення ічнянської автостанції, пише Ічнянська міська рада.

Так, в ході тристоронньої зустрічі присутні обговорили вигоди для пасажирів, які зможуть отримати інформацію про маршрути безпосередньо на місці, очікувати на транспорт у приміщенні станції, питання компенсації за пільговий проїзд, збільшення надходжень до місцевого бюджету (приватним перевізникам  потрібно буде показувати свої реальні прибутки від продажу квитків через касу станції) та безпеку пасажирів (у разі можливих транспортних пригод вони будуть застрахованими і зможуть претендувати на компенсацію).

"Закликаємо підприємців-перевізників долучитися до обговорення питання функціонування автобусної станції. Відновлення її роботи - це те, що незабаром станеться, адже в першу чергу це потреба і бажання населення нашої громади. Тому ніхто не повинен гальмувати даний процес через потреби у власному збагаченні", - йдеться в повідомленні.

priluki.city

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.