Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 19:15:13

Нова пожежна команда Новгород-Сіверської громади вартуватиме безпеку мешканців 10 населених пунктів

26.11.2021   09:02Агенцiя

24 листопада у с. Чайкино Новгород-Сіверської міської територіальної громади відбулося урочисте відкриття новоствореної пожежно-рятувальної команди.

У заході взяли участь голова Новгород-Сіверської міської об’єднаної територіальної громади Людмила Ткаченко, заступник начальника Головного управління ДСНС України у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Вячеслав Вернидуб, начальник Новгород-Сіверського районного управління ДСНС в області підполковник служби цивільного захисту Андрій Аникієнко, а також почесні гості та громадськість.

"Створення таких підрозділів дозволяє мінімізувати час прибуття пожежно-рятувальних підрозділів до місця пригоди та в свою чергу зберігає життя та майно людей, сприяє більш оперативному реагуванню на пожежі та інші надзвичайні події. Приємно, що в такий складний для нашої країни час, нам разом вдалося організувати та створити ще одну добровільну пожежну команду. Подібна робота зі створення підрозділів місцевої пожежної охорони в інших населених пунктах області триватиме й надалі", - зазначив в своєму виступі під час урочистостей заступник начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Вячеслав Вернидуб.

В пожежній команді нестимуть чергування троє місцевих жителів, які забезпечені бойовим та форменим одягом, спорядженням, а також пожежним автомобілем, який отримали від Головного управління ДСНС області. Крім того, в пожежному депо створено всі належні умови для несення служби та відпочинку місцевих вогнеборців.

Слід зазначити, що даний підрозділ буде захищати близько 10 населених пунктів громади, тож питання створення безпечних умов приживання громадян є невід'ємною частиною у процесі децентралізації влади.

Гості ж заходу мали змогу оглянути приміщення підрозділу, ознайомитися з технікою та озброєнням рятувальників, а місцеві виконавці подарували гостям свята запальні пісні.

 

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.