Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 19:01:56

Підбито підсумки проведення благодійної акції “Милосердя в кожному серці”

15.11.2012   09:20Агенцiя

З 01 вересня по 01 листопада 2012 року на Чернігівщині проходила благодійна акція “Милосердя в кожному серці”.

“Милосердя в кожному серці”

“Милосердя в кожному серці”

Милосердя і допомоги в наш час потребує значна частина населення. Соціальні негаразди певною мірою позначились майже на кожному з нас. Але є люди, для яких життя перетворюється на існування, бо вони втратили рідних або близьких. Натомість з’явилась старість із хворобами, самотність і немічність. Дехто прикутий до ліжка. Тому важливо підтримати таких людей добрим словом, увагою, теплотою, конкретною допомогою.

Сьогодні опинилися серед вразливих верств населення самотні літні люди, малозабезпечені пенсіонери, бездоглядні та безпритульні діти, багатодітні сім’ї з низькими прибутками, біженці, мігранти. Чернігівська обласна організація Товариства Червоного Хреста повсякденно намагається підтримати ці категорії населення адресною, медико-соціальною, матеріальною та натуральною допомогою. Мета благодійної акції – збір коштів, одягу, взуття, засобів гігієни, постільної білизни, продуктів харчування.

З підтримкою та порозумінням до проведення благодійної акції “Милосердя в кожному серці” віднеслися облдержадміністрація, спонсори області та населення.

Завдяки спонсору – благодійнику Комарову Володимиру Вікторовичу, кожного четверга в медико-соціальному центрі Червоного Хреста в м. Прилуки для самотніх людей, інвалідів, малозабезпечених які перебувають на обліку Товаристві були організовані благодійні обіди, та видачу хлібобулочних виробів. Таку допомогу в період проходження благодійної акції отримали 160 чоловік.

У м. Ніжин завдяки патронажним сестрам, працівникам територіального центру, волонтерам ЧХ було скомплектовано продуктові набори та вручені найстарішим жителям міста (1915,1916,1921 роки народження). Зібрано 233 кг овочів (картопля, морква, капуста), гарячі супи (мівіна), надано допомогу 6 чоловікам.

У школах Ніжинському районі за сприянням організаторів позакласної роботи було проведено 19 “Годин милосердя”. На цих виховних годинах серед молоді району пропагувалась людська гідність, повага, гуманність, милосердя, співчуття та справжнє християнське ставлення до тих, кому надається допомога і підтримка у важку хвилину. Пам’ятати про немічних, калік, сиріт, вбогих, стареньких має кожен, поки ми молоді, здорові, повні сил і фізично здатні хоч чимось допомогти знедоленим.

У Варвинському районі особлива увага приділяється громадянам, яким виповнилося понад 90 років та лежачим хворим, ветеранам війни, праці. З початку року було обстежено 1097 чоловік. З вересня по жовтень в стаціонарах відділення для постійного або тимчасового проживання сіл Гнідиці та Озеряни були проведені дні відкритих дверей. Відвідали та привітали підопічних зі святом Міжнародного дня людей похилого віку голова райдержадміністрації, голова районної ради, начальник управління праці та соціального захисту населення, директор територіального центру соціального обслуговування, голова районної ради ветеранів війни та праці, голова районної організації Товариства Червоного Хреста. Були проведені години спілкування за участю вихованців дитячого дошкільного закладу. В ході проведення було надано допомоги на суму 7400 грн.(медикаменти, продукти харчування, побутова хімія, речі б/у).

У Срібнянському районі разом з прихожанами Христо-Воздвиженського храму 27 вересня 2012 року був організований благодійний обід для 70 людей похилого віку, самотніх, малозабезпечених категорій. Працівниками РОТЧХ та працівниками територіального центру, працівниками ФАПІв, вони ж голови первинних організацій ТЧХ для будинку пристарілих, в селі Карпилівка було зібрано та передано 4500 кг картоплі. Під час проведення благодійної акції “Милосердя в кожному серці” було зібрано продуктів харчування, одягу, взуття, медикаментів, засобів гігієни, тощо на 876000,39 гривень, отримало допомогу 21712 чоловік та грошові надходження на суму 73516 гривень.

• продуктів харчування на суму 355679,25 грн, отримали 12017 чоловік.

• предмети першої необхідності на суму 500391,24 грн, отримали 8161 чоловік.

• гаряче харчування на суму 1400 гривень, отримало 70 чоловік.

• інші товари на суму 18529,90 гривень, отримало 1464 чоловік.

• матеріальну допомогу на суму 800 гривень, отримало 2 чоловіки.

Хотілося б, щоб кожен новий день дарував нам успіх, цікаві зустрічі і лише позитивні емоції, оптимізм, мужність і здоров’я. Та на жаль, життя – не завжди лише радість.

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини