Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 18:01:41

За матеріалами СБУ організатора наркоугруповання засуджено до 9 років позбавлення волі

19.11.2021   14:48Агенцiя

На Чернігівщині до позбавлення волі засуджено організатора міжрегіонального наркоугруповання, яке спеціалізувалося на виготовленні та збуті наркотичних засобів та психотропних речовин.

 

Співробітники Служби безпеки України викрили зловмисника у лютому 2019 року при спробі збуту 300 грамів амфетаміну за ціною 75 тисяч гривень.

        У ході досудового розслідування встановлено, що в одному з приватних домоволодінь фігурант облаштував нарколабораторію, де виготовляв марихуану та амфетамін. Готова до продажу «продукція» великими партіями реалізовувалась через розгалужену мережу дилерів в різних регіонах нашої країни.

        Щомісячний «прибуток» від продажу наркотиків складав близько мільйона гривень.

        Козелецький районний суд визнав зловмисника винним за  ч. 3 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання та перевезення з метою збуту наркотичних засобів в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді 9 років позбавлення волі. Апеляційний суд Чернігівської області залишив вирок без змін.

        Заходи з викриття зловмисника проводились під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури.

 

Пресслужба СБ України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини