Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 10:53:48

Перевагу іноземцям віддали 89 наших громадянок

15.11.2012   09:04

У січні-вересні 2012 року в Чернігівський області було зареєстровано 4117 шлюбів.

Абсолютна більшість шлюбів (96,7%) була укладена між громадянами України.
Досить рідко жителі області беруть шлюб із громадянами інших держав. І все ж таки перевагу іноземцям віддали 89 наших громадянок.

А саме: 26 наречених мали громадянство Російської Федерації, 12 - Грузії, по шість - Азербайджану та Білорусі, п'ять - Німеччини, по троє - Ізраїлю, Італії, Литви та США, по двоє - Великої Британії, Казахстану, Молдови, Польщі, Туреччини та Узбекистану. Одним нареченим були представлені десять країн (Алжир, Бельґія, Індія, Киргизстан, Куба, Норвеґія, Румунія, Сербія, Франція, Чехія).
 
Серед 43 громадянок інших країн, які обрали наречених з України, були 19 громадянок Російської Федерації, 15 - Білорусі, по дві - Молдови і  США та по одній - Вірменії, Ірландії, Казахстану, Латвії та Польщі.

Останні новини Чернігівщини

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.

Петро Порошенко заявив про політично вмотивовані переслідування

Петро Порошенко заявив про політично вмотивовані переслідування 10:08

Петро Порошенко прибуде у п’ятницю на допит у ДБР – попри те, що справи проти нього політично вмотивовані, а рішення Печерського суду ухвалені із порушенням закону.

Народні депутати від Чернігівщини презентували в обласній раді законопроєкт з держпідтримки малонаселених територій України

Народні депутати від Чернігівщини презентували в обласній раді законопроєкт з держпідтримки малонаселених територій України 09:55

27 лютого парламентарі від Сіверського краю Антон Поляков та Валерій Зуб представили згаданий проєкт на конференції «Перспективи розвитку Чернігівщини», що відбулася в конференц-залі будинку засідань обласної ради.