Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 квітня, 23:23:46

Рятувальники Чернігівщини навчають населення правилам безпеки

18.11.2021   08:32Агенцiя

Щоденно співробітники районних управлінь та відділів ГУ ДСНС України у Чернігівській області проводять профілактично-роз'яснювальні рейди на території населених пунктів області.

 

Під час рейдових відпрацювань надзвичайники доводять до громадян основні вимоги правил пожежної безпеки при використанні відкритого вогню, експлуатації електроприладів, електромереж тощо. Крім того, нагадують правила поведінки перебування біля водойм у осінньо-зимовий період, а також у разі виявлення вибухонебезпечних та інших підозрілих предметів.

Для більш детального ознайомлення з цими правилами рятувальники вручають жителям населених пунктів тематичні пам’ятки й листівки.

 

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини