Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 03:22:05

Медичне обладнання, придбане за кошти платників податків, має приносити користь громаді — В’ячеслав Чаус на Новгород - Сіверщині

17.11.2021   17:33Агенцiя

Голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус з робочою поїздкою перебуває сьогодні у Новгород-Сіверському районі. У центрі уваги — об’єкти «Великого будівництва» та стан вакцинації в регіоні.

Реконструкція приймально-діагностичного відділення Новгород-Сіверської центральної міської лікарні імені І.В. Буяльського була завершена навесні цього року. Тож модернізоване відділення працює вже кілька місяців.

Як і для інших опорних лікарень області, для Новгород-Сіверської ЦМЛ коштом державного бюджету придбані апарат ультразвукової діагностики, стаціонарна рентгенівська діагностична система, комп’ютерний томограф, власним коштом закладу — дефібрилятори, функціональні медичні ліжка, монітори пацієнтів, централізовану станцію моніторингу; аналізатори крові та сечі.

Придбане в рамках президентської програми обладнання змонтоване, необхідна для його роботи ліцензія отримана. Проте комп’ютерний томограф в дію не запущений. Виконавець робіт досі не зміг вибрати час, щоб до кінця виконати свої зобов’язання.

— Подібні ситуації неприпустимі! — наголосив голова облдержадміністрації. — Не має значення, хто був замовником робіт — місцева рада, УКБ чи сам заклад. Про такі випадки слід негайно повідомляти обласне управління охорони здоров’я. А якщо і його втручання не допоможе — мене особисто. Разом будемо шукати важелі впливу на підрядника та вимагати вчасного виконання зобов’язань. Обладнання, придбане за кошти держави (вважай — платників податків) має приносити користь громаді. Тим більше, якщо це стосується найціннішого — життя та здоров’я людей.

Оскільки в полі зору голови ОДА постійно перебуває питання вакцинації населення від Covid-19, В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою центру масової вакцинації у Новгороді-Сіверському. За словами генеральної директорки міського Центру первинної медико-санітарної допомоги Оксани Черненко, вакцинація в громаді проходить повільніше, ніж хотілось би фахівцям: хоча б одне щеплення отримали тільки 30% громадян.

— Лише за умови формування колективного імунітету ми всі зможемо повернутися до життя у звичних умовах. А це можливо тільки у випадку вакцинації не менше 60% населення, а краще — більше. Тож роботу з населенням у цьому напрямку варто максимально активізувати, — наголосив голова ОДА під час брифінгу та закликав жителів Новгород-Сіверщини щепитися від коронавірусу.
 
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.