Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 січня, 07:32:46

На Чернігівщині розбудовуються три центри підтримки осіб, постраждалих від домашнього насильства

17.11.2021   13:20Агенцiя

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна відзначила Чернігівщину як область, що увійшла в трійку кращих регіонів за ефективністю використання субвенції на розбудову мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі. Про це вона сказала учора на засіданні профільної урядової комісії.

У Ніжинській та Варвинській громадах області сформовані дві спеціалізовані служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. У Корюківській — облаштовується притулок та придбано автомобіль для мобільної бригади при ньому. У ці заходи вкладено понад 3 мільйони гривень.

Шосте тематичне засідання Комісії з питань координації взаємодії органів виконавчої влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків провела Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина за участі дружини Президента України Олени Зеленської. Тема засідання — «Результати річниці впровадження Плану заходів з реалізації зобов’язань Уряду України, взятих в рамках міжнародної ініціативи «Партнерство Біарріц» з утвердження ґендерної рівності у 2021 році, плани на 2022 рік».

Чернігівську область на заході в онлайн-режимі представляла заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк. Вона є уповноваженою особою з питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, разом з представниками профільних департаментів та управлінь ОДА.

На засіданні йшла мова про розвиток інклюзивного та ґендерно чутливого публічного простору, дружнього до сімей з дітьми та маломобільних груп населення, забезпечення наскрізності принципів гендерної рівності в освіті, зменшення розриву в оплаті праці жінок і чоловіків, реформування законодавства у сфері соціальних відпусток, пов’язаних із народженням дитини та доглядом за нею, протидії домашньому та ґендерно обумовленому насильству.
 
За інформацією Департаменту сім'ї, молоді та спорту
Чернігівської облдержадміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання 16:34

Протягом 2021 року 2463 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади 16:31

16 січня у приміщенні Понорницької селищної ради пройшли збори пасічників територіальних громад Новгород-Сіверського району.

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн 16:27

За результатами проведених протягом січня – грудня 2021 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 192,5 млн грн, та втрат через неефективні управлінські рішення на суму понад 1,3 млрд грн.

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу 16:13

У Різдвяні Новорічні свята уся малеча країни чекає на диво і казку. Та особливої уваги і позитивних святкових емоцій потребують діти, які проживають на прифронтових територіях Донбасу.

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами 16:08

За публічного обвинувачення Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом, який повторно ухилявся від військової служби, вже маючи вирок за аналогічний злочин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини