Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 04:55:09

КП «Чернігівводоканал» вперше ініціювало дострокове припинення договору з перевізником

15.11.2021   16:19Агенцiя

Розпочинаючи роботу по утилізації каналізаційних стоків, які приймаються станцією зливу, КП «Чернігівводоканал» попередило всіх підприємців про те, що несанкціонований скид стічних вод у природнє середовище – заборонений.

Кожен з підприємців підписав договір, в якому прописано дострокове його розірвання у разі порушення екологічних норм. В листопаді, вперше за сім місяців роботи, КП «Чернігівводоканал» ініціювало дострокове припинення договору з перевізником.

Причиною дострокового припинення договору стало повідомлення про те, що перевізник здійснив несанкціонований скид стічної води на території Седнівської селищної ради. Повідомлення до КП «Чернігівводоканал» надійшло від голови Седнівської селищної ради С.М. Маслова.

Зокрема, в листі №02-27/901 від 11.11.2021 йдеться про те, що автотранспортним засобом, державний номер СВ4952СТ, марки IVECO, що значиться в Договорі про надання послуг з поводження з побутовими відходами (прийом рідких побутових відходів) 4/21 від 31.03.2021 укладеного між ФОП Дячок Г.М. та КП «Чернігівводоканал», 09.11.2021 на території Седнівської селищної ради проведено несанкціонований скид стічної води.

З огляду на зазначене, керуючись п.6.6 Договору, КП «Чернігівводоканал» повідомляє про дострокове припинення дії даного Договору.

На строк передбачений п.9.3. Договору, враховуючи залучення правоохоронних органів, до з’ясування всіх обставин справи, надання послуг з прийому рідких побутових відходів для ФОП Дячок Г.М. на зливовій станції прийому стоків на території каналізаційних очисних споруд міста за адресою: вул.Колективна, 58, с.Гущин, Чернігівського району, Чернігівської області, припинено з 11.11.2021.

Нагадаємо, що на засіданні виконкому Чернігівської міської ради 18.03.21 виконавцем послуг з поводження з побутовими відходами (прийом рідких побутових відходів) визнано КП «Чернігівводоканал».
З 01.04.21 в районі села Гущин на території каналізаційних очисних споруд міста працює сучасна станція приймання стоків типу STZ211, продуктивністю 60 мЗ/год, виробництва фірми ЕNКО (Польща).

Автоматична станція приймання стоків працює в режимі 24/7.
Всі перевізники, які уклали договір з КП «Чернігівводоканал», облаштували свій транспорт GPS-трекерами та зобов’язалися дотримуватись норм законодавства щодо недопустимості зливу стоків у невстановлених місцях.

 

За інформацією КП «Чернігівводоканал»

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.