Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 19:01:20

На Чернігівщині відкрито сезон полювання

14.11.2012   11:10

На території Чернігівської області днями відкрито полювання на хутрових звірів та колективне, облавне полювання на парнокопитних тварин.

З метою раціонального використання мисливських тварин, охорони диких тварин, а також середовища їх перебування забороняється: полювання без належного на те дозволу (посвідчення мисливця); щорічної контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита; дозволу на добування мисливських тварин (ліцензії, відстрільної картки, дозволу на діагностичний та селекційний відстріл, тощо); відповідного дозволу на право користування вогнепальною мисливською зброєю, у разі її використання; полювання на тварин, які не зазначені у дозволах на добування мисливських тварин, або понад встановлену в цих дозволах норму; паспорту на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час полювання; полювання у заборонених для цього місцях (на територіях та об'єктах природно - заповідного фонду, де це заборонено відповідно до положень про них; на відтворювальних ділянках; у межах населених пунктів; в угіддях не зазначених у дозволі; на відстані ближче 200 м від будівель населеного пункту та окремо розташованих будівель, де можливе перебування людей); полювання у заборонений час (у не дозволенні для полювання строки на відповідні види тварин; у темний період доби (пізніше години після заходу сонця і раніше години до його сходу)); полювання із застосуванням або використанням заборонених знарядь та забороненими способами (вибухові речовини); з під'їзду на автомототранспорті, а також на плавучих засобах з працюючим двигуном; не мисливської (у тому числі військової) вогнепальної, пневматичної та іншої стрілецької зброї, а також нарізних вкладок, напівавтоматичної або автоматичної зброї з магазинами більш як на два патрони; руйнування жител тварин, бобрових загат, гнізд птахів, а також при дотриманні вимог наказів користувачів мисливських угідь про проведення полювання на їх територіях.

Особи винні у незаконному полюванні, відповідатимуть згідно до чинного законодавства України. За порушення правил полювання та термінів полювання особи можуть притягуватися до адміністративної відповідальності за ст. 85 КУпАП, що тягне за собою накладення штрафу на громадян від шести (102 грн.) до шістдесяти (1020 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб - від тридцяти (510 грн.) до дев'яноста (1530 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Крім того при порушенні правил полювання, згідно Кримінального Кодексу України, якщо заподіяно істотну шкоду, а також незаконне полювання в заповідниках або на інших територіях та об'єктах природно - заповідного фонду, або полювання на звірів, птахів чи інші види тваринного світу, що занесені до Червоної книги України, - караються штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста до двохсот сорока годин, або обмеження волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів полювання та всього добутого.

Також ті самі дії, якщо вони вчинені: службовою особою з використанням службового становища; за попередньою змовою групою осіб; способом масового знищення звірів, птахів чи інших видів тваринного світу; з використанням транспортних засобів; особою судимою за злочин, передбачений цією статтею - караються штрафом від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років чи позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією знарядь і засобів полювання та всього добутого.

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини