Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 07:45:29

День сліпих у Чернігові

14.11.2012   11:03Агенцiя

Світ відзначив Міжнародний день сліпих. Ця пам’ятна дата поки що не дуже помітна у вітчизняному календарі. Але небайдужі люди намагаються привернути до неї увагу. В цьому можна було переконатися на Красній площі у Чернігові.

День сліпих у Чернігові

День сліпих у Чернігові

Маленькій Софійці чотири рочки. Вона ніколи не бачила білого світу, адже народилася зі страшною вадою – в неї немає очних яблук.

А скільки серед нас людей з вадами зору? І не просто з вадами, а й таких, що ніколи не бачили або ніколи не побачать сонячного променю? Лише чернігівська громадська організація “Голос батьків” опікується 21-ю сім’єю, де є сліпа людина. Привернути увагу до їх потреб була покликана акція, організована в Міжнародний день сліпих на Красній площі в обласному центрі. З дитячих рук в небо злетіли повітряні кульки з намальованими на них очами в чорних окулярах.

Організація “Голос батьків” з’явилася півтора року тому саме як об’єднання батьків, чиї діти мають вади зору. Зараз, повторимося, під її опікою 21 родина. Але нові члени в організації з’являються постійно. Це значить, що сліпим потрібна постійна підтримка. І згадувати про них треба не тільки в Міжнародний день сліпих.

http://chodtrk.com.ua/?p=6669

Останні новини Чернігівщини

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні 07:41

Людина, розумна людина, завжди сподівається на краще. Це природно, адже ми не станемо заперечувати, що найчастіше обставини, що нас оточують, просто змушують нас це робити. Надія супроводжує нас, напевно всюди, але що ми готові зробити для того, щоб вона не залишилася марною.

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини