Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 січня, 18:06:29

На Чернігівщині митниця домовилася з управлінням Держпраці

12.11.2021   08:33Агенцiя

10 листопада між Чернігівською митницею та Управлінням Держпраці в Чернігівській області підписано Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння у сфері державного ринкового нагляду та контролю продукції.

Підписанням Меморандуму сторони висловили намір узгоджувати свої дії в сфері ринкового нагляду та надавати всебічну підтримку для ефективного співробітництва.
 
«Ми домовились про взаємне сповіщення щодо випадків виявлення нехарчової продукції, яка при її використанні за призначенням становить загрозу суспільним інтересам», - зауважив начальник Чернігівської митниці Олександр Семирга.
 
Микола Глущенко, начальник Управління Держпраці в Чернігівській області, наголосив на необхідності проведення спільної роз’яснювальної роботи для підвищення рівня правової обізнаності суб’єктів господарювання щодо реалізації права на безпечність нехарчової продукції.
 
Також сторони погодились заздалегідь планувати та систематизувати заходи ринкового нагляду і контролю продукції та вдосконалювати їх на основі регулярної оцінки та аналізу.

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини